טיפים לצילומי אדריכלות

מהווים חלק חיוני מתיק העבודות של כל אדריכל משכמו ומעלה. אדריכלים, המשלבים בין מתמטיקה, פיזיקה ואומנות, משרטטים ומפקחים על הבנייה וההקמה של אינספור מבנים; מבנייני מגורים ועד למבנים משרדיים ואצטדיונים – מאחורי כל מבנה מרשים, עומד אדריכל מחושב ויצירתי, שהעביר ימים כלילות, בכדי להביא לייצור של מבנה כה יחיד במינו.

חשיבותם של צילומי האדריכלות

צילומי האדריכלות מככבים בכל תיק עבודות של אדריכל איכותי:

  • התמונות מעידות על אופן העבודה המופתי של האדריכל – הקימורים הישרים, הפנלים, הרצפות, התקרות ואפילו בחירת המיקום של הכיורים, השירותים ומערכות המיזוג – כולם מעידים על איכות העבודה והקסם האישי של האדריכל.
  • צילומים רבים ומרשימים מדגישים את הניסיון הרב של האדריכל – תיק עבודות מרשים וגדול, יגרום ללקוחות לחוש בטוחים יותר בבחירתם.
  • צילומי אדריכלות חיוניים לתהליך השיווק של האדריכל – התמונות שהאדריכל יציג בבלוג, באתר התדמית, ברשתות החברתיות או בעיתונים – ישקפו בעיניי הלקוחות את הייחודיות של עבודתו.

טיפים לצילומי אדריכלות

בכדי לייצר את התמונות המרשימות ביותר, מומלץ לעקוב אחר הטיפים הבאים:

  • זוויות צילום מדויקות – כאשר אתם מצלמים נכס, מהותי לדאוג לתמונות ממוקדות, שנלקחות בזוויות ישרות ומקבילות. לצד זאת, ניתן להניע את המצלמה, בכדי לייצר זוויות מעוקלות יותר או לעקם את המצלמה ב- 30 מעלות בממוצע, בכדי להעניק למבנה מראה חד יותר. נסו לסובב את המצלמה ולבחון זוויות מגוונות ככל האפשר – אין לדעת איזו מהן, תעניק לתמונה את המראה המנצח.
  • תאורה עומדת בראש סדר העדיפויות – התאורה היא החלק החיוני ביותר בכל תהליך צילום. בתוך הבית, תאורה צבעונית עשויה להעניק לחלל מראה מיוחד. ועם זאת, טרם תהליך העיצוב, רוב התאורה השגרתית של הבית פשוט לא תספיק. מסיבה זו, כדאי לכם לנסות ולצלם את חללי הבית בשעות הצהריים, כאשר השמש בשיאה. את החוץ של המבנה, מומלץ לצלם בשעות הדמדומים והשקיעה, משום שהן מעניקות לו מראה ייחודי. אפשרות אחרת, היא לצלם את המבנה בשעות שונות של היום במהלך השנה.
  • שלבו אנשים בחלל – לעיתים, חלל ריק עשוי להיראות כשמו כן הוא – ריק, קר, מונוטוני. בכדי להעניק לו חיים, כדאי לכם לנסות ולצלם את התמונות יחד עם אנשים, שישרו חום וחיות בכל חדר וחדר.

ישנם אספקטים נוספים שיתרמו לצילומי אדריכלות מרשימים כגון טכניקות צילום מגוונות, שימוש במספר עדשות צילום ותוכנות עריכה, שיחדדו וילטשו כל תמונה ותמונה.  

מוזמנים להתרשם מהתיק העבודות שלנו וליצור קשר לפרטים נוספים.

דילוג לתוכן