טיפים לצילומי עיצוב פנים

עיצוב הפנים הוא תחום מגוון וייחודי, שבמהלכו מעצב מוכשר מלביש חדר לבן בצבע, ריהוט ואביזרי נוי מרהיבים, שמשקפים את טעמם האישי של הדיירים. מטרתו של כל מעצב בראש ובראשונה, היא להביא לחלל שמעניק ללקוחות שלו את התחושה כי "הגיעו הביתה" – וזהו הדבר הראשון שמהותי להדגיש, בצילומי עיצוב פנים.

צילומי עיצוב פנים הם חיוניים לכל תיק עבודות של מעצב איכותי: לקוחות שיוכלו ליהנות ממגוון רחב של תמונות מרשימות, המשקפות עיצובים וחללים בסגנונות שונים – יחושו בנוח להבטיח את העתיד של ביתם בידיו.
בנוסף, תמונות מרשימות, אף יהוו נכס של ממש בעולם השיווק והדיגיטל: הרשתות החברתיות, בלוגים ואתרי תדמית פרטיים – הן רק חלק מהפלטפורמות, שבהן ניתן לפרסם תמונות של חללים רבים ועל ידי כך – להגדיל משמעותית את החשיפה של המעצב בפני לקוחות פוטנציאליים.


טיפים שיביאו לצילומי עיצוב פנים ייחודיים

בכדי ליהנות מצילומי עיצוב פנים מרשימים ומלוטשים, עקבו אחר הטיפים הבאים:

תאורה – בכל תהליך צילום, התאורה מוצאת מקום של כבוד ועולם עיצוב הפנים איננו שונה. כאשר אתם ניגשים לחלל, ראשית בחנו את התאורה בו: במידה וישנה תאורה חזקה או צבעונית, מאוד מומלץ לשלב אותה בתמונות עצמן. במידה והתאורה איננה חזקה דיה בכדי לשקף את החן של העיצוב, מומלץ להיעזר בתאורה טבעית ולצלם את החללים בשעות הצהריים המוקדמות, כאשר השמש באמצע השמיים. אפשרות אחרת, היא להיעזר בגופי תאורה ולכוון אותם כלפי מיקום התמונה עצמו.

זוויות צילום – חדות התמונה והייחודיות של העיצוב עצמו, מוצגת באופן אופטימלי בעיקר בזכות זוויות צילום יצירתיות. אמנם מומלץ לשמור על קווים ישרים, אך עיקום קל של התמונה או עיקול שלה, עשויים להוסיף לכל עיצוב מראה שיותר "יזנק מהתמונה". כדאי לכם לבחון כמה שיותר זוויות, בכדי לאתר את אלו שמשקפות את העיצוב באופן המרהיב ביותר.

התאמת החלל לתמונה – פעמים רבות, בתום תהליך העיצוב, הבית עצמו הופך ל"בית": ליד כיור המטבח ישנם סבון כלים וספוגים משומשים, באמבט ישנם מכונת גילוח ותמרוקים, בחדר השינה ישנו סט מיטה שאינו תואם את יתר העיצוב של החלל. בכדי לצלם את העיצוב באופן חכם, מאוד מומלץ לדאוג ולהיפטר מאביזרים כאלו ולהביא לתמונה נקייה ככל האפשר. אפשרות אחרת, היא להוסיף לאזורים "ריקים" יותר בבית אביזרי נוי וצבעים שונים שיעוררו אותם.

ליטוש באמצעות תוכנות גרפיות – בתום תהליך הצילום, תמיד מומלץ להעלות את התמונות לתוכנת עריכה וללטש את התמונות, תוך כדי שימור השקיפות המלאה של העיצוב: חלון שמפריע לזרימה של החלל, גלאי עשן או אזור מבולגן בבית, יכולים להיחתך או להיטשטש בין רגע, בזכות עריכה קלה. באותו אופן, אף ניתן להיעזר בפילטרים והוספת שכבות, שיטשטשו את המונוטוני וידגישו את הייחודי.

כמובן שישנם רכיבים נוספים שייעלו את תהליך הצילום של צילומי עיצוב פנים, כגון שימוש במצלמה איכותית ועדשות צילום מגוונות, ניסיון בתחום הצילום והיכרות עם טכניקות צילום.

דילוג לתוכן