צילום בתים

כיום, רוב האנשים נעזרים בפלאפונים חכמים, בכדי לצלם תמונות ולהפיק סרטונים, עם זאת, כאשר אתם שואפים למכור, להשכיר או לתעד את היופי של הדירה שלכם, צילום בתים היא אומנות של ממש – המצריכה מצלמות מקצועיות, כלים מתאימים ואת העין הנכונה – שתבטיח כי צילומי הבתים אכן ישקפו את אופי הבית.

תמונות איכותיות, חדות ונאות למראה, מושכות את עין הלקוחות ותורמות למכירה מהירה יותר, יסודית יותר ובמחיר אטרקטיבי.

צילום בתים - פרוייקטים לדוגמה

צילום בית למשרד תיווך
צילומי בתים למכירה
צילום בית למכירה

צילום בתים הוא תהליך שנערך במשך כשעתיים לכל היותר, כאשר השאיפה של הצלם, היא להדגיש את היופי והייחוד של הבית:

הצלם ידאג לקבוע שעות שמתאימות לצילומי בתים – כך שהתאורה תסייע לשקף את היופי החיצוני של הבית ולהעניק אור טבעי ומושך לאזורים מסוימים בתוך הבית. אם תאורת הבית שלכם היא צבעונית או מיוחדת, הצלם אף יביא עמו אביזרי תאורה קבועה ועדשות מתאימות, שיאפשרו לו לתפוס את היופי של הבית, לצד תאורה רבגונית.

הצלם יוסיף או יפחית מכמות אביזרי הנוי והרהיטים – לעיתים, אופן הדקורציה של הבית איננו משקף את היופי והחן שלו. לכן, הצלם ידאג לנקות מהמדפים, מהשיש ואפילו מהקירות מוצרים מיותרים ואף להוסיף משלו במידת הצורך – בכדי להעניק מראה אחיד ואקסקלוסיבי לחללים השונים.

הצלם ישים דגש על זוויות צילום מתאימות – המסייעות לו להעניק לכל חלל מראה מזמין, חם ואקסטרווגנטי. בזכות הזוויות השונות, צילומי הבתים משקפים היטב את חלל הבית מבחינת מרווח וגובה, מאפשרים ללקוחות לבחון היטב את הקירות והרצפות של הבית ואף מאפשרים לצלם להסתיר רכיבים שפחות מושכים בעיניי הלקוחות, כמו סדקים בקירות או ברצפות.

 

צילום דירות למכירה מאפשר לכם, המוכרים או השוכרים, להציג את הבית בשקיפות מלאה ובאופן אקסקלוסיבי, שיסייע לכם למשוך לקוחות לראות את הבית יותר בקלות.

פרסום באתרים מותאמים וברשתות החברתיות – את צילומי הבתים תוכלו לפרסם באתרים כמו יד 2 או קומו ואף בקבוצות שונות בפייסבוק, שמתעסקות בהשכרה ומכירה של בתים ברחבי הארץ, בהתאם לאזור גיאוגרפי.

פרסום דרך סוכנות נדל"ן – צילומי בתים נאים, מעניקים לכל סוכן נדל"ן כוח עוצמתי. איש המתמחה במכירת בתים, מקבל לידו הוכחה ויזואלית כי הבית שהוא מציע הוא נאה, איכותי ואכן פוגש את הצרכים של לקוחותיו. ללקוחות מוצעת הזדמנות פז לבחון את הבית בשקיפות מלאה ולהחליט אם הם רוצים לראות אותו בלב שלם.

צילום בתים הוא תהליך קצר וקליל, שמייעל משמעותית את תהליך המכירה או ההשכרה של כל חלל. צלם מקצועי, מבטיח צילום מהיר ואיכותי, שיציג בעיניי הלקוחות את הבית בצורה ברורה וסוחפת, כך שלא רק יימשכו ליופי ולחן של הבית – אלא יוכלו להעריך אותו ולקבוע אם זהו אכן בית החלומות שלהם – עוד לפני שכף רגלם דרכה בנכס.

דילוג לתוכן