צילום עיצוב פנים

עיצוב הפנים הוא תהליך ארוך המצריך מכם הרבה מאוד יצירתיות, תושייה והיכרות עם ספקים, טעמים ועיצובים שונים – במטרה להתאים אותם לצורכי הלקוחות. במהלך עיצוב הפנים, יש לשים לב לאינספור פרטים קטנים, לדאוג להתאמה מושלמת בין הרהיטים והצבעים השונים ולשמור על קו עיצובי ייחודי.
בתום תהליך העיצוב, אתם מביטים מסביבכם, עייפים אך מרוצים – הגעתם לקו הסיום ולתוצאה שלשביעות רצון הלקוחות שלכם ושלכם עצמכם. כעת, השאיפה העיקרית היא למצוא את הדרך להנציח את העיצוב המנצח ולפרסם אותו בפני רבים. כאן אנחנו נכנסים לתמונה – צילום עיצוב פנים מקצועי, בכדי להציג את העבודות שלכם בצורה הכי איכותית והכי ברורה ללקוחות שלכם.

צילומי עיצוב פנים - פרוייקטים לדוגמה

מלון רמדה ירושלים
צילום דירה לדוגמה לחברת "סלע בינוי"
צילום עיצוב פנים מורן נווה
רשת סוויטה על הים
צילומי אדרכילות לוילה
צילום דירה לדוגמה לחברת קבלן
פרוייקט עיצוב פנים למעצבת ליטל שרשבסקי
צילומי פנטהאוז בתל אביב
צילום בית מאפה המדרחוב

צילום עיצוב פנים הוא מערך של ממש, שמטרתו לסייע לכם ליהנות מצילום איכותי ומהודר, שיהווה תוספת נאה לתיק העבודות שלכם; יסייע להציג את העיצוב שלכם בפני לקוחות אחרים או לשמר אותם כזיכרון צילומי, באופן מרשים, נאה ובשקיפות מלאה.

בכדי ליהנות מהתוצאה הטובה ביותר, יהיה עליכם לבחון את הצלמים שלכם, את העין שלהם ואת היכולת שלהם להעניק לכם את התמונות היפות ביותר. בניגוד לצילום שגרתי, צילום עיצוב פנים מצריך צלם עיצוב פנים מוסמך, בעל עין טובה ויכולת לשים לב לפרטים הקטנים, בדיוק כמוכם.

צלם עיצוב פנים הוא פוטוגרף צילום עיצוב פנים מוסמך, שלמד כיצד להתאים את תהליך הצילום, כך שישקף את העיצוב האישי שלכם באופן מלא:

תשומת לב כלפי הפרטים הקטנים

רוב הצלמים לומדים כיצד להתמקד במספר עצמים גדולים ולתפוס אותם בתנוחה נינוחה, מזמינה ומלאת חום אישי.

במערך צילום עיצוב פנים, על צלם עיצוב הפנים לייצר את הנינוחות, ההזמנה והחום הללו לבדו ולכן, עליו לסגל עין חדה, שתוכל לבחון כל פרט לגופו ולצלם כל חלק קטן שמהותי בעיצוב – במטרה לייצר תמונה מלאה שלו בסוף.

בכדי לעשות זאת, צלם עיצוב פנים ישים דגש רב על הריהוט בבית (יזיז אותו או יישר אותו כך שיחמיא לתמונה), ניגודיות הצבעים וזוויות הצילום שלו, כך שישקפו את ההרמוניה של החלל באופן אותנטי.

בנוסף, צלם עיצוב פנים ידע מתי כדאי להוציא מהתמונה או להוסיף לתמונה אביזרים או רכיבים מסוימים, שאינם מחמיאים לאווירה הרצויה: לדוגמא, כאשר הוא מצלם את כיור המטבח, הוא יזכור להוציא מהתמונה את סבון הכלים והספוגים, שמעיבים על היופי והחן של המטבח. באותו אופן, הוא יוסיף למיטה ריקה שמיכה מזמינה, מראה וחפצי נוי שונים, שיעשירו את נפח התמונה. על ידי כך, הוא מאפשר למרחב לספר סיפור מעודן ומושך יותר.

כפי שצילום של אנשים או צילום של חיות מצריך למידה מסוימת, כך גם תהליך הצילום של חללים פנימיים. בכדי להביא לתמונה מרשימה, צלם עיצוב הפנים רכש כלים, שמסייעים לו לייצר את התנאים המתאימים – בכדי להביא לתמונה הנחשקת.

צלם עיצוב פנים מומחה, ידע הערך של אור טבעי מהו וכיצד להיעזר בו לטובתו, בכדי לייצר את התמונות המרשימות ביותר: הוא ידאג לקבוע את הצילום במהלך שעות היום, כאשר האור הטבעי שנכנס לבית הוא החזק ביותר והאיכותי ביותר. הוא אף יזכור לכבות את כל אורות הבית, הפוגעים ברוגע ובזרימה הטבעית של החדר, במהלך צילום עיצוב הפנים.

כמובן שלעיתים, דווקא תאורה ייחודית, צבעונית או כזו שהושקעה בה מחשבה עיצובית, תקבל מקום של כבוד בעבודתו של צלם עיצוב הפנים: אם נאמר חדר מסוים מואר בתאורה צבעונית, הוא ידע לשלב את הצבעים בתמונות עצמן, בכדי להעניק להן זוהר ועומק ייחודי.

תהליך הצילום עורך כ- 4-5 שעות בממוצע. באמצעות ציוד צילום מקצועי הכולל מחזירי אור, פלאשים ותאורה קבועה, המותאמים למאפייני המצלמה – צלם עיצוב הפנים יביא לתוצר הממוקד והמרשים ביותר.

בתום תהליך הצילום עצמו, העבודה היצירתית עוד רק החלה: בתור מעצבים, ודאי עסקתם פעמים רבות בתוכנות עיצוב ועיבוד תמונות מגוונות. באותו אופן, גם צלם עיצוב הפנים מסיים את עבודתו אל מול המחשב, כשהמטרה האולטימטיבית – היא ללטש את התמונות, להוסיף להן פילטרים, לנקות אותן מתאורה או רכיבים חיצוניים שמזיקים לתמונה או פוגעים בחדות שלה וכמובן – למחוק או לטשטש חלקים בדירה, שפחות אטרקטיביים.

לדוגמא, באמצעות התוכנות, באפשרות צלם העיצוב פנים להעלים רהיטים או רכיבים לא רצויים שפוגעים בנוי התמונה, להתאים את התאורה והחדות לצילום ואפילו להוסיף חיות או אביזרי נוי ברקע, שיעשירו כל תמונה ויעניקו לה מראה אותנטי, מזמין ומרשים.

חברת Lines מציעה שירותי צילום עיצוב פנים נרחבים: בזכות ניסיון רב והבנה מעמיקה בתחום, צלמי עיצוב הפנים יודעים כיצד לגשת לחדר, לחלק אותו לתמונות דינמיות לפי נושאים, זוויות צילום ותאורה מחמיאה. לאחר שיחת היכרות, נוכל להתאים עבורכם את הסטייל האולטימטיבי.

צילום עיצוב פנים מכוון בעיקר כלפי שני קהלים עיקריים:

מעצבי פנים – העוסקים בתהליך עיצוב הפנים על בסיס קבוע. בכדי שהלקוחות שלכם יוכלו להעריך את הכישרון שלכם ואת הטעם העיצובי הייחודי שלכם, אתם זקוקים לתיק עבודות מרשים, המשקף את היכולות הפנומנליות שלכם, שיעניק ללקוחות שלכם את הביטחון לשים בכם את מבטחם.

סוכני נדל"ן ולקוחות פרטיים – השואפים למכור בית מעוצב ברמה גבוהה. כיום, תהליך המכר של דירות יוקרה הוא תחרותי מאוד. כתוצאה מכך, בכדי להביא למכירה מהירה ונאה, יהיה עליכם לדאוג לצילום עיצוב פנים איכותי, שישקף באופן מלא את גובה, גודל ועיצוב הבית.

כיצד להכין את הנכס עבור צילום עיצוב פנים?

בהנחה כי תהליך עיצוב הפנים עצמו הסתיים, עשיתם את עיקר העבודה בתהליך ההכנה. כל שנותר לעשות הוא למקם את הרהיטים באופן אטרקטיבי, לדאוג לסדר ולניקיון ולנסות ולהכניס כמה שיותר אור טבעי אל תוך הבית.

זכרו, אין צורך בגיליון תמונות המשתרע על פני 50 דפים – דווקא האיכות של מספר תמונות אחדות, תתעלה באופן משמעותי על כמות גדולה של תמונות, שלא ממחישות את היופי והייחודיות של העיצוב.

דילוג לתוכן