צילומי אדריכלות

צילומי אדריכלות או צילום אדריכלות היא חיבור קסום בין עולם המתמטיקה, המוחשיות והקונקרטיות, לבין עולם האומנות, הייחודיות והיופי. אין ספק כי מאז ועד עולם, אופן הבנייה והיצירה של מבנים מגוונים, מהווה מקור להשראה ולהערצה.

בתום תהליך הבנייה של בניין משרדים, מגורים או אפילו בית-כנסת – כל אדריכל שמכבד את עצמו ומתגאה ביכולותיו, יודע כי היצירות שלו הן כמו יהלומים, שכדאי לאסוף יחד ולאגד לתיק עבודות מרשים.

תיק עבודות הוא חיוני עבור האדריכל: גם בשביל הזיכרונות, גם בשביל הלקוחות. תיק עבודות מקצועי; שיאפשר לכם ולצופים בו, להשתומם ולהתלהב מהייחודיות, מהיצירתיות ומתשומת הלב שלכם גם לפרטים הקטנים ביותר.

צילומי אדריכלות - פרוייקטים לדוגמה

צילום דירה לדוגמה לחברת "סלע בינוי"
צילום עיצוב פנים מורן נווה
צילומי אדרכילות לוילה
צילום דירה לדוגמה לחברת קבלן
צילומי פנטהאוז בתל אביב

צלם אדריכלות איכותי, הוא כזה שיודע חשיבותו של מבנה מהי: הוא בעל עין מתאימה, שמאפשרת לו לפרק מבנה לנושאים, פיקסלים של ממש, כאשר כל אחד מהם טומן בחובו סיפור משל עצמו.

כאשר צלם אדריכלות ניגש לעבודה, משימתו הראשונה תהיה להתאים את זוויות הצילום, כך שישקפו את הנכס באופן אותנטי, אך עוצמתי: לשים לב לעיקולים, לקימורים, לחלונות, לרצפות, לתקרות ולכל פיסת עיצוב ייחודית, שהאדריכל קישט באמצעותו את החלל.

זוויות הצילום של האדריכל, הן כמו "כלי הנשק" שלו, שכן הן מאפשרות לו להתאים את התחושה והתדמית של כל תמונה ותמונה: צילום מלמטה כלפי מעלה, לדוגמא, מעניק לנכסים מראה עוצמתי ומרשים. לסגנון יצירתי ופואטי יותר, צלם האדריכלות יטה את התמונות שלו לצד, בכדי להעניק להן מעין עיקול נאה. בכדי להתמקד בעצמים ספציפיים כמו חלונות מרהיבים או עיקולים גיאומטריים יוצאי דופן – צלם אדריכלות ידע כיצד להגדיל את התמונה, בלי לפגוע באיכות הנראות שלה.

יש לציין כי מהותי להתחשב בכל שינוי או עיקול של המצלמה, שכן אין לעוות או לפגוע במראה המוחשי של המבנה. צלם אדריכלות מומחה, יודע כיצד ליצור זווית אמנותית, בלי לפגוע ביושר הנכס.
כפי שצלם אדריכלות יודע כיצד לשים דגש על היפה, הוא גם ידע כיצד לנפות ולהתעלם מסדקים, ליקויים או אזורים במבנה, שעדיין זקוקים לעבודה או לגימור. פעמים רבות, הוא אף יתאים את זוויות הצילום שלו, כך שיתעלמו מהאפרורי וישימו דגש על הייחודי.

בדרך-כלל, בכדי לצלם מבנה מבפנים ובעיקר מבחוץ, צלם אדריכלות יזדקק לתאורה טבעית איכותית, שתשקף באופן מלא את הדר הנכס. לכן, הצלם ידאג לקבוע שעות צילום במהלך הצהריים, לרוב בין השעות שתיים-עשרה בצהריים לשלוש בצהריים. ועם זאת, החזון של צלם האדריכלות עשוי להשתנות: לפעמים הוא יעדיף לצלם תמונות בשקיעה, בכדי לקבל את הקסם של אור הדמדומים.

אפשרות אחרת, היא להתאים את התאורה באמצעות פילטרים, חדות ובהירות, בתוכנות עיצוב וליטוש תמונות. התוכנות המתקדמות, מסייעות למקד את התמונות ביופי ובחן של הנכס האדריכלי ובו-בזמן – לטשטש את מה שאיננו רצוי בהן. הפילטרים עשויים לשנות לחלוטין את הפרספקטיבה של המבנה, בהתאם לאנרגיה שצלם האדריכלות שואף להנחיל כלפי התמונה.

בכדי לצלם נכס אדריכלי באופן מרהיב, כדאי לכם לדאוג לצלם אדריכלות מוסמך, בעל עין חדה, ציוד חדשני, סבלנות והרבה מאוד יצירתיות – כך שיוכל לספר את הסיפור של הנכס שלכם מכל הלב.

באמצעות ציוד איכותי, תשומת לב רבה וסבלנות אינסופית, חברת Lines תגיע עד לנכס המוגמר שלכם. לאחר שיחת היכרות, נוכל להתאים עבורכם את חוויית הצילום האופטימלית.

דילוג לתוכן