רעיונות לתמונות לבית

מכיוון שלמדתי למעשה המון על צילום מהצילומים בבית, חשבתי שאדבר על כמה מהרעיונות האהובים עלי לצילום ביתי שתוכלו להתנסות איתם בנוחות בבית שלכם. מכיוון שרובנו מבלים הרבה זמן בבית, כדאי לכם לחפש כמה רעיונות לצילום כדי לספק את הדחף הצילומי. אמנם אני מנסה לתת לכם רעיונות לצילום יצירתי למתחילים, אך תמיד עדיף להתחיל עם טבע דומם.

יש הרבה מאוד דרכים להיות יצירתיים עם תנוחות

אז למה לא לפרסם את הרעיונות הבלתי ניתנים לביצוע שלי לצילומים בתוך הבית. לא צריך להיות צורך להתחיל עם טבע דומם, תמונות סטילס או אפילו צילומי טבע דומם, רק בדוק את הרעיונות שלי להרכבת תמונות. כיצד לשנות את צבע הקיר, כיצד להשתמש במסך מחודד לצילומים פנימיים ומדוע לא כדאי לפחד לצלם תמונות סטילס בבית משלך.

המחצית השנייה תדבר יותר על דברים שאתה באמת יכול לצלם ואיך נוכל לגשת לצילום כדי לצלם תמונות נהדרות בבית. אעסוק בדברים כמו תאורה, תאורה, מה לחשוב לפני שמצלמים וכמה מהתאורה הטובה ביותר.

נסה לברר מדוע זה לא דבר קל להיות צלם חיות בר והשתמש בכמה מהרעיונות המגניבים שנתתי להלן

כדי ליצור אלבום צילומי קיץ של תמונות תינוקות. אלה רק כמה מרעיונות הצילום המעניינים והמצחיקים שלי שיעניינו אותך ויגרמו לך לצחוק. בין אם יש לכם גינה גדולה או קטנה או גדולה עם הרבה עצים וצמחים, יש אינספור אפשרויות לרעיונות לצילום. לכידת מלכותם של סידורי הפרחים המגוונים וכל הכישורים והיצירתיות שיכולים להתאים לכך הוא אחד הרעיונות הטובים ביותר לצילום שיש לכם בבית. אתה יכול אפילו ללחוץ על התמונה למטה כדי לראות תמונה של צמח בית, או ללחוץ כאן כדי לראות תמונה של פרח בגינה.

אני מקווה שתוכלו להיות יצירתיים ולצלם כמה אירועים ומיקומים אהובים עליכם

ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של רעיונות לצילום, החל מתמונות משפחתיות ועד אירועים משפחתיים לתמונות של ילדים בבית הספר. נסה רעיון זה לצילומי תינוקות בנושא קיץ לתינוק וצור אלבום תמונות מהנה לטוט הקטן שלך. רעיון צילום זה לחג המולד הראשון של התינוק נלכד עם תמונה של עץ חג המולד, אורות חג המולד ועצי חג המולד ברקע.

ההצעה הסופית שלי לרעיונות לצילום לבית שלך

היא לצלם תמונות לשימוש בפרסום ושיווק. מלבד פרויקטים לצילום, ישנם עוד כמה רעיונות שיעסיקו אתכם בשבועות הקרובים. אם אתה לא רק רוצה לשמור על כישורי הצילום שלך חדים, אלא גם לרכוש הרגל חדש, אספתי עשרה רעיונות מהנים – בבית.

זו אולי דרך ברורה להביא יותר יצירתיות לתמונות שלך

אבל גיליתי שהתמונות היצירתיות שאתה מצלם בבית באמת מנצלות את המיטב. כשמדובר בצילום אוכל, זו התחלה טובה לערבב אותו עם סטים ואביזרים. הפוך את רעיונות הצילום שלך לפשוטים כמו אורות ועיצוב וילונות או מורכבים כמו דיוקן של עמוד מלא של הארוחה המועדפת עליך.

כשאתה קורא את הרשימה הזו של רעיונות לצילום

שקול כיצד תוכל לגרום לחברים ובני משפחה לדגמן את מוטיב הצילום שלך. אל תשכח להביא איתך צלם פרטי כדי לצלם כמה תמונות טובות ולעזור לך למצוא כמה מהרעיונות הטובים ביותר לצילומים שאתה יכול לקחת בחשבון. כדי למנוע מהטלפון שלך להפוך למם הבא בבית, קרא את הרעיונות הבאים.

המפתח לגידול ושיפור הצילום שלך

הוא לשלב רעיונות אלה בחיי היומיום שלך ולתרגם אותם למציאות. חשיפת חלקי הגוף לעדשה היא אחד הרעיונות הנפוצים ביותר לצילום בעולם. רעיונות לצילום יצירתי של ביבי לעשות בבית שנותנים לך את האפשרות להראות צדדים שונים בפנים שלך.

אני אוהב לראות אחרים יוצרים יצירתיות ומשתמשים כמה מרעיונות הצילום שראיתי בבית (כמו ג'רבאנים וטיקוטוק) לבית שלי כהשראה

אני אוהב לראות כמה קל לשחזר רעיונות צילום ולפני שאני מסתבך עם כל אחת מההזדמנויות או הרעיונות הצילומים האלה לבית שלי, עזור לי לברר מה עבד עבורך. לרעיון ייחודי ופשוט זה של צילומי בית, הניחו את השמלה האהובה עליכם על הרצפה או הניחו אותה למעלה ושלפו פריט לבוש שלעיתים נדירות אתם לובשים.

כדי לספק השראה, הקמתי 68 פרויקטים יצירתיים של צילום המתאימים לכל רמות המיומנות. בין אם אתה מצלם תמונות נוף או אוכל או זקוק לרעיונות חדשים, הנה 48 רעיונות שיעניקו לתמונות שלך יותר יצירתיות.

דילוג לתוכן