שיווק עיצוב פנים – ראשיתו בצילומי עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא תהליך אומנותי של ממש: בדומה לקנבס, הבית הלבן מהווה את הדף החלק של המעצב; מוכן לצבע, לריהוט ולחיים שיכו בו. לא סתם אמר ניקוס קאזאנצאקיס "יש לך מכחול, יש לך צבעים, צייר לך גן עדן והיכנס לתוכו". באותו האופן, המעצב נעזר ביצירתיות, בחדות העין ובטעם הלקוח, בכדי לייצר גן עדן מוחשי של ממש, שבו יוכלו דיירי הבית ליהנות מיופי ושלווה.

כאשר לקוחות מחפשים אחר מעצבי פנים, ראשית כל הם ירצו לראות את תיק העבודות של האמן. תיק העבודות של מעצב הפנים:

  • מציג את הטעם האישי של המעצב, כיצד שילב בין סגנונות שונים של עיצובים ועל היכולת שלו, להתאים את עצמו לעיצוב הרצוי
  • מעיד על הוותק של המעצב – כמות נאה של צילומי עיצוב פנים, יגרמו ללקוחות לחוש כי הם ב"ידיים טובות" של מעצב מוכשר, שביצע מספר עבודות עיצוב מרשימות ומסוגננות
  • מעיד על המקצועיות של המעצב והמחויבות שלו/ה לתהליך

צילומי עיצוב פנים איכותיים, יגרמו לכל לקוח להתלהב, לחוש ביטחון כלפי המעצב וכלפי תהליך העבודה עצמו. לקוחות רגועים יותר, תורמים לתהליך עבודה נעים יותר.

חשיבות הפרטים הקטנים

חשיבות צילומי עיצוב הפנים

צילומי עיצוב פנים מהווים חלק מהותי מתהליך השיווק של המעצב. מעבר לתיק עבודות, בכדי לייצר מוניטין של מעצב מהשורה הראשונה, על המעצב לדאוג ולהקים פלטפורמות מגוונות, שיסייעו לכמה שיותר לקוחות להיחשף אליו:

  • הרשתות החברתיות – כיום, לכל עסק שמכבד את עצמו קיימים דפים עסקיים בפייסבוק ובאינסטגרם. בכדי לקדם דפים עסקיים ביעילות, בייחוד כאלו המתמקדים במתן שירות ויזואלי, מהותי להעלות כמה שיותר תמונות של החללים שעוצבו על ידי המעצב עצמו. ככל שהלקוחות יוכלו לבחון יותר דוגמאות, כך תהיה להם ההזדמנות להתרשם, להכיר ולפנות אל המעצב בביטחון.
  • בלוג ואתרי תדמית – פעמים רבות, מעצבים שואפים לייצר חלל אינטרנטי משלהם, שבו יוכלו לפרסם תמונות של יצירות האומנות שלהם ולהציג אותן לראווה בשקיפות מלאה. בבלוגים, מעצבים אף מפרטים על טכניקות העיצוב, הסגנונות ששולבו, הצבעים ותורמים טיפים לקוראים – שיעודדו אותם לפנות אליהם. תמונות איכותיות, ישדרגו משמעותית כל פלטפורמה אינטרנטית.

זאת ועוד, כל תמונה שהמעצב ישלח ללקוחות פוטנציאליים, לחברים ולבני משפחה, תהווה מוקד משיכה חיוני עבור המעצב – שכן אין שיווק טוב יותר, מזה שראשיתו בפה ואוזן. 

איכות צילומי עיצוב פנים

בכדי להרשים את הלקוחות כיאות, מומלץ לדאוג לצילומי עיצוב פנים מקצועיים, שנלקחו על ידי מצלמה איכותית וצלם איכותי, שיודע כיצד לתפוס את זוויות הצילום המתאימות, לדאוג לתאורה הנכונה, להוסיף ולהחסיר אביזרי נוי מהתמונה וטכניקות מגוונות, שיביאו ליצירת מופת.

הפרטים הקטנים יוצרים את השלם
דילוג לתוכן